Napisz do nas: kakanie.pl@gmail.com
  O nas
  Nasze plany
  Wiedza czy wiara?
      Różnice między wiarą a wiedzą
  Problemy ludzi
  Podświadomość
      Czym jest podświadomość?
      Praca z podświadomością
      Różne światy ludzi
      Różne światy ludzi inaczej
  Nasze zasady
  Współpraca
  Nasi partnerzy
  Kontakt
  List do Putina po polsku
 Statystyki
Powrót do startu


O NAS

    Treść strony odzwierciedla przemyślenia oparte na materiałach z bardzo różnych źródeł (książki, prasa, treść portali, treść stron osobistych, treść blogów, rozmowy ze znajomymi - bardzo ważne źródło). Duża część tekstów jest inspirowana materiałem z różnych stron internetowych, lecz nieautoryzowanym (bez podpisu).
    Jedną z podstawowych zasad, które będą obligowały użytkowników do określonego zachowania jest zasada całkowitej dowolności posiadania swoich (czyżby?) poglądów - lecz nie narzucaniu ich komukolwiek w jakikolwiek sposób. Między innymi oznacza to, iż jeśli zaprezentowane poglądy nie odpowiadają Tobie w sposób zasadniczy, to na pewno znajdziesz w tzw. "internetach" setki, a może tysiące stron, które odpowiadają Tobie, dlaczego więc zaglądasz tutaj?
    Wychodzę z założenia, że ludzie prowadzący dyskusję na dowolny temat zgadzają się na to,
- że udział w niej jest dowolny,
- że rozmawiamy ze sobą jak ludzie, a nie jak dzikie psy,
- jeżeli chcemy komuś "dokopać", to nie brakuje coraz większej ilości Gali MMA także amatorskich, gdzie można się wykazać i "przekonać" interlokutora.
    Jeżeli ktoś ma jednak inne zdanie, to ma kilka wyjść:
- mimo wszystko podjąć dyskusję na moich warunkach (nie są nie do przyjęcia),
- "wykrzyczeć" się na dowolnym tzw. portalu społecznościowym (wymienię kilka do wyboru: Facebook, YouTube, Instagram, Qzone, Weibo, Twitter, Reddit, Pinterest, Ask.fm, Tumbir, Flickr, Google+ i wiele, wiele innych),
- może założyć i sam prowadzić stronę z innymi założeniami - dla chcącego to żaden problem, można zrobić to np. w WordPressie, na Yoomli, dowolnym CMS-ie, w czystym HTML-u lub PHP-ie, itp.
    Przepraszam, jeśli nie udało mi się zaproponować większej ilości opcji, lecz nie interesują mnie.